BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Tefcold BC 145-I WF |
skladem
|
11 206 Kč | |
| 2 |
|
Amica VM 852.3 AW |
skladem
|
4 999 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold SFI 250 F VS |
skladem
|
71 438 Kč |
Celkem 1056 produktů
Horkovzdušná trouba s otočným grilem
Severin TO 2056
Doprava zdarma
skladem
3 499 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Šířka: | 45 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Pečící trouba
ECG ETH 3701G
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Celkový objem: | 37 l |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Jednodvéřová chladnička
Guzzanti GZ 06B1
skladem
3 345 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.22 kWh |
| Výška: | 49.5 cm |
Mikrovlnná trouba s grilem
LG MH6535GIS černá
Doprava zdarma
skladem
3 310 Kč
| Výkon grilu: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište