BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Black+Decker BXMZ901E |
skladem
|
3 943 Kč | |
| 2 |
|
Severin TO 2073 |
skladem
|
5 899 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool MWSC 833 SB |
skladem
|
7 988 Kč |
Celkem 1018 produktů
Horkovzdušná trouba s otočným grilem
Severin TO 2056
Doprava zdarma
skladem
3 499 Kč
| Celkový objem: | 30 l |
| Šířka: | 45 cm |
| Barva: | Černá/stříbrná |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 SB + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
Pečící trouba
ECG ETH 3701G
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Celkový objem: | 37 l |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Mikrovlnná trouba s grilem
LG MH6535GIS černá
Doprava zdarma
skladem
3 310 Kč
| Výkon grilu: | 900 W |
| Výkon mikrovln: | 1150 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
