BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Hoover CSC3801 (500ml) |
ihned k expedici
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Mora K 7265 AW6 |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
Girmi FE3700 |
skladem
|
3 493 Kč |
Celkem 1056 produktů
Jednodvéřová chladnička ECG ERT 108531 WE
ECG ERT 108531 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
Odstředivka
Romo C 46
Doprava zdarma
skladem
5 401 Kč
| Náplň: | 2.5 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
| Hloubka: | 32 cm |
Horkovzdušná multifunkční trouba
Berlingerhaus BH-9668 12 v 1 Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
5 356 Kč
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44S
Doprava zdarma
skladem
5 331 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 0.44 kWh |
| Výška: | 54.5 cm |
Aku vazač armatur
Extol Industrial 8791861 vazač armatur aku SHARE20V, BRUSHLESS, bez baterie a nabíječky
Doprava zdarma
skladem
5 150 Kč
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10148, Rosto Titanium 45
Doprava zdarma
skladem
5 012 Kč
| Celkový objem: | 45 l |
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
Jednodvéřová chladnička
Amica VM 852.3 AW
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 131 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWF 420 BL
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 800 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 10855 WE
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 60 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište