BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Guzzanti GZ 122 |
skladem
|
4 172 Kč | |
| 2 |
|
Concept MT4520bc |
skladem
|
2 499 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool MWSC 833 SB |
skladem
|
7 988 Kč |
Celkem 1023 produktů
Šuplíkový mrazák
Gorenje F492PW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Monoklimatická chladnička
Gorenje R492PW
Doprava zdarma
skladem
5 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Mikrovlnná trouba s grilem
Severin TO 2073
Doprava zdarma
skladem
5 899 Kč
| Výkon mikrovln: | 2 200 W |
| Celkový objem: | 60 l |
| Barva: | Černá |
Termochladnička
Guzzanti GZ 44W
Doprava zdarma
A ++
A ++
skladem
5 838 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Výška: | 54.5 cm |
| Celkový objem: | 40 l |
Horkovzdušná multifunkční trouba
Berlingerhaus BH-9667 16 v 1 Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
5 795 Kč
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44
Doprava zdarma
skladem
5 750 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 162 kWh/annum |
| Výška: | 54.5 cm |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10154, Rosto 54
Doprava zdarma
skladem
5 674 Kč
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 63 cm |
| Barva: | Nerezová |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
