BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Guzzanti GZ 101 |
skladem
|
6 450 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WHK2 6614 X6E |
skladem
|
29 990 Kč | |
| 3 |
|
Girmi FE60 Forno Elettrico 60 L |
skladem
|
3 917 Kč |
Celkem 1023 produktů
Sklokeramický sporák
Mora C 2240 CW
Doprava zdarma
skladem
7 129 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin TKS 8846
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 84.5 cm |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8834 TURQUISE RETRO
Doprava zdarma
skladem
6 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Pračka s předním plněním
Candy CS 1072DE/1-S
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1000 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje RF4142PW4
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.6 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21530 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 150 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
