BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Concept LA8383bc |
skladem
|
21 999 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool FFB 8469 BV EE |
skladem
|
11 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora K 4255 C1S |
skladem
|
7 613 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaný sporák
Mora K 5652 CW
Doprava zdarma
skladem
7 713 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8760
Doprava zdarma
skladem
7 599 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.4 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 5040L EU/N
Doprava zdarma
skladem
7 533 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 5 kg |
Sklokeramický sporák
Mora C 5242 CW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Elektrický sporák
Mora E 2250 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
