BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Guzzanti GZ 44 |
skladem
|
5 750 Kč | |
| 2 |
|
Concept LR2047bcN |
skladem
|
3 499 Kč | |
| 3 |
|
Guzzanti GZ 363A |
skladem
|
16 137 Kč |
Celkem 1023 produktů
Elektrický sporák
Mora E 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AS
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Vinotéka
Guzzanti GZ 117B
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Černá |
Pračka s předním plněním
Candy BR 37SBL8-S SLIM
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1300 |
Kombinovaný sporák
Mora K 7655 CW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21730 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 177 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21732 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 177 cm |
Myčka nádobí
ECG EDF 100243 BlackLine
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.208 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
