BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Severin KB 8877 |
skladem
|
2 999 Kč | |
| 2 |
|
Severin RKS 8832 MATT BLACK RETRO |
skladem
|
7 999 Kč | |
| 3 |
|
ECG ERT 108531 WE |
skladem
|
5 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Myčka nádobí
Gorenje GS642D90W
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 83 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 11430 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 160 l |
Šuplíkový mrazák
AEG ATB48E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Sklokeramický sporák
Mora C 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
8 979 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AS
Doprava zdarma
skladem
8 779 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
8 562 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
