BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Hoover CSL3805 (500ml) |
ihned k expedici
|
189 Kč | |
| 2 |
|
Koma AP01 Antivibrační podložky pod pračku - 4ks v balení |
skladem
|
128 Kč | |
| 3 |
|
Candy CO4 274TWM6/1-S |
skladem
|
7 188 Kč |
Celkem 1052 produktů
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AXL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 185 cm |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AW4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 242 kWh/annum |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PEIS74A1DOK
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje N61EA2XL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Skokeramický sporák
Mora C 5245 DS
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6182PW4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 178.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište