BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Candy CS 1072DE/1-S |
ihned k expedici
|
5 999 Kč | |
| 2 |
|
Girmi FM2105, Retro |
skladem
|
3 280 Kč | |
| 3 |
|
Girmi FE20 Forno Elettrico |
ihned k expedici
|
2 117 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8933 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10W
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Sklokeramický sporák
Mora C 8678 BS
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI84A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFS 7269 B EE
Doprava zdarma
skladem
10 889 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold BC85 w/Fan
Doprava zdarma
skladem
10 803 Kč
| Energetická třída: | C |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
