BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Bravo B 4639 celonerezová |
ihned k expedici
|
2 216 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool FFT M22 9X3B EE |
ihned k expedici
|
11 999 Kč | |
| 3 |
|
Severin RKS 8834 TURQUISE RETRO |
skladem
|
6 999 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
11 752 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC 145-I WF
Doprava zdarma
skladem
11 206 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 109 l |
Jednodveřová chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC60
Doprava zdarma
skladem
11 119 Kč
| Energetická třída: | C |
| Celkový objem: | 58 l |
| Barva: | Černá |
Pultový mrazák
Whirlpool WHM22113 3
Doprava zdarma
skladem
11 111 Kč
| Celkový objem: | 219 l |
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 118 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 144 cm |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8930 RED RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Červená |
| Výška: | 144 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
