BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTM 1774 BE |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje N61EA2W4 |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje F49DPW |
skladem
|
6 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Myčka nádobí
Electrolux ESS42220SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Myčka nádobí
Electrolux ESS43210SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 205-I
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Kombinovaná chladnička
Candy CNCQ2T618CW + Cashback 1000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 1000 Kč
Cashback 1000 Kč
ihned k expedici
11 990 Kč
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10X
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Sklokeramický sporák
Mora C 8668 BW6
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 71 l |
| Šířka: | 60 cm |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN4261
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI94A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 9 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
