BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Tefcold LCT 900 C-P |
skladem
|
21 856 Kč | |
| 2 |
|
Haier HASTKU10B |
ihned k expedici
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Concept MP5020 |
skladem
|
7 999 Kč |
Celkem 1023 produktů
Šuplíkový mrazák
ECG EFRT 11770 NWE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 238 l |
Kombinovaná chladnička
LG GBBSJ20DSW
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRA 6261BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 SteamBake LKR564275K
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Kombinovaná chladnička
Haier EHD3PWDNPW186
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 185 cm |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN3062
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Myčka nádobí
Electrolux ESG42310SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
