BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG EFP 12490 WE |
skladem
|
7 490 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold LCT 900 C-P |
skladem
|
19 965 Kč | |
| 3 |
|
G3Ferrari G10152, Rosto 37 |
skladem
|
3 717 Kč |
Celkem 1052 produktů
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 AirFry LKR64022AX
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 73 l |
| Šířka: | 60 cm |
Šuplíkový mrazák
Gorenje FN 619EEW5
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 280 l |
Kombinovaná chladnička
LG GBV22NCCEP
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 203 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESS43210SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Jednodveřová mrazicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold UF 50 G
Doprava zdarma
skladem
13 678 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 52 cm |
| Celkový objem: | 48 l |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN4262C
Doprava zdarma
skladem
13 490 Kč
| Energetická třída: | D |
Vinotéka
Guzzanti GZ 49B
Doprava zdarma
skladem
13 489 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište