BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
G3Ferrari G10073 |
skladem
|
2 470 Kč | |
| 2 |
|
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 3 |
|
Severin RKG 8919, retro |
skladem
|
15 999 Kč |
Celkem 1052 produktů
Myčka nádobí
Electrolux ESG43310SX
Doprava zdarma
skladem
14 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 67 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s předním plněním
LG FA94V5UVW0
Doprava zdarma
skladem
14 487 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 9 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Šuplíkový mrazák
ECG EFRT 11851 NXE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 273 l |
Sušička prádla
Candy ROE H9A2TCERX-S
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 61.1 cm |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK620DA2W4
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Spotřeba el. energie: | 197 kWh/annum |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322CSW
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište