BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Haier HSR3918EWPG |
ihned k expedici
|
13 999 Kč | |
| 2 |
|
Mora C 5245 DS |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Severin RKG 8933 CREAM RETRO |
skladem
|
10 999 Kč |
Celkem 1023 produktů
Myčka nádobí
Electrolux 600 SatelliteClean ESS47420SX
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 74 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 13 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK619CA2XL4
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Pultová mraznička s plným nerezovým víkem
Tefcold FR 305 S
Doprava zdarma
skladem
14 908 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 273 l |
Sušička prádla
Samsung DV80CGC0B0AELE
Doprava zdarma
skladem
14 744 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 60 cm |
Americká chladnička
Gorenje NRR9185EAXL
Doprava zdarma
skladem
14 717 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 178.6 cm |
| Barva: | Nerezová |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
