BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Mora P 2251 AW |
skladem
|
7 490 Kč | |
| 2 |
|
Concept LK3354wh |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje GECS5C60WPA |
skladem
|
12 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 700 EW7TN23372C
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1300 |
| Náplň: | 7 kg |
Pračka se sušičkou
LG F2DV5S8S1
Doprava zdarma
skladem
16 282 Kč
| Energetická třída: | E |
| Hloubka: | 47 cm |
| Náplň při sušení: | 5 kg |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 505-I
Doprava zdarma
skladem
16 214 Kč
| Energetická třída: | F |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
