BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Amica 510GE1.23PF(W) |
skladem
|
5 921 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N |
skladem
|
9 446 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje R619EAW6 |
skladem
|
13 990 Kč |
Celkem 1048 produktů
Pultová mraznička posuvné oblé víko
Elcold Focus 73 GREY/1
Doprava zdarma
skladem
18 561 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 113 l |
Sušička prádla
Electrolux 700 DelicateCare EW7D494GUC
Doprava zdarma
skladem
18 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 63.6 cm |
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Chladicí skříň
Tefcold SCU 1280
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I 2 LED
Doprava zdarma
skladem
18 067 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí skříň jednodveřová s plnými dveřmi
Tefcold SD 1380
Doprava zdarma
skladem
18 045 Kč
| Energetická třída: | D |
Vinotéka
Haier HWS42GDAU1
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 142 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Kombinovaná chladnička
Whirlpool WHD2 6472 X4E
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 185 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište