BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2081 VGSS |
skladem
|
3 190 Kč | |
| 2 |
|
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 3 |
|
ECG EFP 12490 WE |
skladem
|
7 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I black
Doprava zdarma
skladem
18 698 Kč
| Energetická třída: | E |
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Pračka s předním plněním
Electrolux 800 UltraCare UniversalDose EW8F4414SGUC
Doprava zdarma
skladem
18 127 Kč
Vinotéka
Haier HWS42GDAU1
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 142 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
