BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2390 VGSS |
skladem
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
ECG MTD 2590 GBS |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Guzzanti GZ 145A |
skladem
|
6 108 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold MSU 400
Doprava zdarma
skladem
20 157 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 358 l |
Jednodveřová vinotéka
Tefcold TFW 160S
Doprava zdarma
skladem
20 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Výška: | 82 cm |
Kombinovaná chladnička
Concept LA8383ss
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
19 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 183 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS312ASW
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 186 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESM89300SX
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Myčka nádobí
Electrolux ESM89400SX
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Pultová mraznička posuvné oblé víko
Elcold Focus 73 GREY/1
Doprava zdarma
skladem
19 873 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 113 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
