BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N |
skladem
|
9 446 Kč | |
| 2 |
|
G3Ferrari G1015502 |
skladem
|
3 485 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje R619EAW6 |
skladem
|
13 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Americká chladnička
Gorenje NRS9182VXB1
Doprava zdarma
skladem
23 158 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 323 kWh/annum |
| Výška: | 179.3 cm |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FSC 1450
Doprava zdarma
skladem
23 054 Kč
| Energetická třída: | F |
| Šířka: | 68 cm |
Šuplíkový mrazák
Haier HFE 172 NF DE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 200 l |
Myčka nádobí
AEG Mastery FFB73716PM
Doprava zdarma
skladem
22 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Kombinovaná chladnička
AEG 8000 Cooling 360 RCB736E7MX
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
