BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Wpro SKS 101 |
ihned k expedici
|
2 042 Kč | |
| 2 |
|
ECG ET 2001B Airfry |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Bosch SMS4EMW06E |
skladem
|
17 829 Kč |
Celkem 1023 produktů
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 10855 WE
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 60 l |
Jednodvéřová chladnička
Amica VM 852.3 AW
skladem
4 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 131 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44S
Doprava zdarma
skladem
5 331 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 0.44 kWh |
| Výška: | 54.5 cm |
Jednodvéřová chladnička ECG ERT 108531 WE
ECG ERT 108531 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 490 Kč
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10154, Rosto 54
Doprava zdarma
skladem
5 674 Kč
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 63 cm |
| Barva: | Nerezová |
Monoklimatická chladnička
Guzzanti GZ 44
Doprava zdarma
skladem
5 750 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 162 kWh/annum |
| Výška: | 54.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
