BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Severin DT 8760 |
skladem
|
7 599 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold UFSC371SD |
skladem
|
23 610 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold UR 600 ST |
skladem
|
27 465 Kč |
Celkem 1056 produktů
Prosklená chladicí skříň
Tefcold FSC1000H BLACK
Doprava zdarma
skladem
49 669 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 882 l |
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Mrazicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BF 850
Doprava zdarma
skladem
52 708 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí vitrína cukrářská
Tefcold LPD 903 F Black
Doprava zdarma
skladem
53 274 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 400 C
Doprava zdarma
skladem
53 361 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 195 cm |
| Celkový objem: | 248 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište