BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Hoover CSC3801 (500ml) |
ihned k expedici
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Mora K 7265 AW6 |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
Girmi FE3700 |
skladem
|
3 493 Kč |
Celkem 1056 produktů
Kombinovaná chladnička
Liebherr ICNSd 5603
Doprava zdarma
ihned k expedici
33 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
Saladeta
Tefcold SA 914-I
Doprava zdarma
skladem
34 271 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 87.7 cm |
| Celkový objem: | 230 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 701/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
35 883 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 555 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 701/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
35 883 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 555 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište