BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Guzzanti GZ 122 |
skladem
|
4 172 Kč | |
| 2 |
|
Concept MT4520bc |
skladem
|
2 499 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool MWSC 833 SB |
skladem
|
7 988 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold UR 600 SG
Doprava zdarma
skladem
32 245 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 190 cm |
| Celkový objem: | 570 l |
Minibar s dvěma plnými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 210 minibar
Doprava zdarma
skladem
32 343 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou v celonerezovém provedení
Tefcold UD1-2-P
Doprava zdarma
skladem
32 463 Kč
| Energetická třída: | G |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UF 400 SG
Doprava zdarma
skladem
32 899 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 185.5 cm |
| Celkový objem: | 340 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UFFS371GCP
Doprava zdarma
skladem
33 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 300 l |
Kombinovaná chladnička
Liebherr ICNSd 5603
Doprava zdarma
ihned k expedici
33 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Spotřeba el. energie: | 0.49 kWh |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
