BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Guzzanti GZ 44 |
skladem
|
5 750 Kč | |
| 2 |
|
Concept LR2047bcN |
skladem
|
3 499 Kč | |
| 3 |
|
Guzzanti GZ 363A |
skladem
|
16 137 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka se sušičkou
Electrolux 800 UltraCare UniversalDose EW8W4402QE
Doprava zdarma
skladem
23 990 Kč
Kombinovaná chladnička
Bosch KGN397WCT
Doprava zdarma
skladem
24 862 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Americká chladnička
Concept LA6683ds TITANIA
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
24 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.832 kWh |
| Výška: | 183 cm |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 401/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
25 493 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 272 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 401/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
25 493 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 272 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
