BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Candy CS 1072DE/1-S |
ihned k expedici
|
5 999 Kč | |
| 2 |
|
Girmi FM2105, Retro |
skladem
|
3 280 Kč | |
| 3 |
|
Girmi FE20 Forno Elettrico |
ihned k expedici
|
2 117 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka se sušičkou
Electrolux 700 DualCare™ EW7W2682C
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 60 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BSW
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BPY
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 203 cm |
Saladeta dvoudveřová v kompletním nerezovém provedení
Tefcold GS92-I
Doprava zdarma
skladem
19 025 Kč
Americká chladnička
Haier HSR3918EWPG
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 317 kWh/annum |
| Výška: | 177.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
