BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Bravo B 4639 celonerezová |
ihned k expedici
|
2 216 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool FFT M22 9X3B EE |
ihned k expedici
|
11 999 Kč | |
| 3 |
|
Severin RKS 8834 TURQUISE RETRO |
skladem
|
6 999 Kč |
Celkem 1023 produktů
Vinotéka
Haier HWS42GDAU1
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 142 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Pračka s předním plněním
Electrolux 800 UltraCare UniversalDose EW8F4414SGUC
Doprava zdarma
skladem
18 127 Kč
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I black
Doprava zdarma
skladem
18 698 Kč
| Energetická třída: | E |
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold FS 1380-I
Doprava zdarma
skladem
18 818 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I BLACK
Doprava zdarma
skladem
18 970 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
