BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTM 1774 BE |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje N61EA2W4 |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje F49DPW |
skladem
|
6 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Chladicí jednodveřová skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
Pračka s předním plněním
Electrolux 600 SensiCare® AutoDose EW6F3494ACC
Doprava zdarma
skladem
17 396 Kč
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
