BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Tefcold LCT 900 C-P |
skladem
|
21 856 Kč | |
| 2 |
|
Haier HASTKU10B |
ihned k expedici
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
Concept MP5020 |
skladem
|
7 999 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 700 EW7TN23372C
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1300 |
| Náplň: | 7 kg |
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Sušička prádla
Whirlpool C WD 94M WBS CZ
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
