BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Hoover CSL3805 (500ml) |
ihned k expedici
|
79 Kč | |
| 2 |
|
G3Ferrari G10154, Rosto 54 |
skladem
|
5 674 Kč | |
| 3 |
|
Concept LFT2047whN |
skladem
|
5 499 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaná chladnička
LG GBV22NCCEP
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 203 cm |
Americká chladnička
Gorenje NRR9185EAXL
Doprava zdarma
skladem
14 717 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 178.6 cm |
| Barva: | Nerezová |
Sušička prádla
Samsung DV80CGC0B0AELE
Doprava zdarma
skladem
14 744 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 60 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
