BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Mora P 2251 AW |
skladem
|
7 490 Kč | |
| 2 |
|
Concept LK3354wh |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje GECS5C60WPA |
skladem
|
12 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Šuplíkový mrazák
ECG EFRT 11770 NWE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 238 l |
Kombinovaná chladnička
LG GBBSJ20DSW
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRA 6261BS EU/N
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Sklokeramický sporák
Gorenje GECS5C60WPA
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 60 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
