BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Girmi FM2100, Retro |
skladem
|
2 708 Kč | |
| 2 |
|
Concept LA6683ds TITANIA |
skladem
|
24 999 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje GECS5B70CLI |
skladem
|
12 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 205-I
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 94.5 cm |
| Šířka: | 73.4 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESS43210SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN3062
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Kombinovaná chladnička
Haier EHD3PWDNPW186
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 185 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESG42310SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Myčka nádobí
Electrolux ESS42220SX
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 70 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O34 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.66 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 SteamBake LKR564275K
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
