BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2081 VGSS |
skladem
|
3 190 Kč | |
| 2 |
|
Severin RKG 8932 MATT BLACK RETRO |
skladem
|
10 999 Kč | |
| 3 |
|
ECG EFP 12490 WE |
skladem
|
7 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
11 752 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Sklokeramický sporák
Mora C 8668 BW6
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 71 l |
| Šířka: | 60 cm |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PNEI94A1SW/CZ
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 9 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN4261
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Kombinovaná chladnička
Candy CNCQ2T618CW + Cashback 1000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 1000 Kč
Cashback 1000 Kč
ihned k expedici
11 990 Kč
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10X
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
