BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTD 2390 VGSS |
skladem
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
ECG MTD 2590 GBS |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Guzzanti GZ 145A |
skladem
|
6 108 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AXL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 185 cm |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRK6192AW4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 242 kWh/annum |
Pračka s předním plněním
Gorenje W2PEIS74A1DOK
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Vinotéka
Candy CWC 154 EEL/N
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 599 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Černá |
Pračka s předním plněním
Samsung WW60A3120BE/ LE
Doprava zdarma
skladem
10 033 Kč
| Energetická třída: | C |
Kombinovaná pračka
Romo RC 390
Doprava zdarma
skladem
10 434 Kč
| Energetická třída: | - |
| Náplň: | 1.5 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s horním plněním
Electrolux 500 TimeCare EW2TN5061FC
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240L EU/N
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 790 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.74 kWh |
| Počet sad: | 11 |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold BC85 w/Fan
Doprava zdarma
skladem
10 803 Kč
| Energetická třída: | C |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
