BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N |
skladem
|
9 446 Kč | |
| 2 |
|
G3Ferrari G1015502 |
skladem
|
3 485 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje R619EAW6 |
skladem
|
13 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLR 6240S EU/N
Doprava zdarma
skladem
8 467 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21711 XE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 170 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool WRBSS 6249 W EU
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Kombinovaný sporák
Mora K 5254 BW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Jednodvéřová chladnička
AEG RTB411E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Jednodvéřová chladnička
Electrolux LXB1SE11W0
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Monoklimatická chladnička
Electrolux LXB1AE13W0
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 91 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
8 562 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AS
Doprava zdarma
skladem
8 779 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2231 AW
Doprava zdarma
skladem
8 979 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
