BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Whirlpool WSFO 3O23 PF |
skladem
|
10 790 Kč | |
| 2 |
|
Meliconi 656115 Torre Style L60, univerzální, 10 let zákruka, Made in Italy |
skladem
|
1 076 Kč | |
| 3 |
|
Gorenje NRK6192AW4 |
skladem
|
9 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 145A
Doprava zdarma
skladem
6 108 Kč
| Celkový objem: | 142 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 70.5 cm |
Elektrický sporák
Mora E 2240 AW
Doprava zdarma
skladem
6 297 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 224 AW
Doprava zdarma
skladem
6 436 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pultový mrazák
Guzzanti GZ 101
Doprava zdarma
skladem
6 450 Kč
| Celkový objem: | 100 l |
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 54.7 cm |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 555 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Chladící vitrína
Guzzanti GZ 85
Doprava zdarma
skladem
6 683 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84 cm |
| Celkový objem: | 85 l |
Horkovzdušná multifunkční trouba
Berlingerhaus BH-9668 12 v 1 Black Rose Collection
Doprava zdarma
skladem
6 795 Kč
Kombinovaná chladnička
Gorenje RF4142PW4
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 143.6 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21530 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 150 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
