BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Wpro SKS 101 |
ihned k expedici
|
2 042 Kč | |
| 2 |
|
ECG ET 2001B Airfry |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 3 |
|
Bosch SMS4EMW06E |
skladem
|
17 829 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaná chladnička
Concept LA8383ss
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
19 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 183 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 8678 BS
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 SteamBake LKR564275K
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou v celonerezovém provedení
Tefcold UD1-2-P
Doprava zdarma
skladem
32 463 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold UR 600 SG
Doprava zdarma
skladem
32 245 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 190 cm |
| Celkový objem: | 570 l |
Jednodveřová chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold BC60
Doprava zdarma
skladem
11 119 Kč
| Energetická třída: | C |
| Celkový objem: | 58 l |
| Barva: | Černá |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN4261
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold MSU 400
Doprava zdarma
skladem
20 157 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 358 l |
Minibar s dvěma plnými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 210 minibar
Doprava zdarma
skladem
32 343 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 252 SB
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 600 EW6TN3062
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Pračka s horním plněním
Electrolux PerfectCare 700 EW7TN23372C
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Maximální otáčky: | 1300 |
| Náplň: | 7 kg |
Kombinovaná chladnička
Bosch KGN397WCT
Doprava zdarma
skladem
24 862 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESG42310SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Pračka s horním plněním
Electrolux 500 TimeCare EW2TN5061FC
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Náplň: | 6 kg |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 10855 WE
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 60 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 501/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
27 269 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 312 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
