BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Candy WSK1102 |
skladem
|
1 099 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje F492PW |
skladem
|
5 990 Kč | |
| 3 |
|
Mora P 2240 AW |
ihned k expedici
|
5 792 Kč |
Celkem 1023 produktů
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 201 W
Doprava zdarma
skladem
3 043 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
| Průměr talíře: | 24.5 cm |
Kombinovaný sporák
Mora K 5652 CW
Doprava zdarma
skladem
7 713 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Chladící vitrína
Guzzanti GZ 85
Doprava zdarma
skladem
6 683 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 84 cm |
| Celkový objem: | 85 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I BLACK
Doprava zdarma
skladem
18 970 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin HEAD-A-CF
Doprava zdarma
skladem
80 815 Kč
| Energetická třída: | G |
Minibar s třemi prosklenými křídlovými dveřmi
Tefcold CBC 310 G minibar
Doprava zdarma
skladem
41 240 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 442 l |
Sklokeramický sporák
Electrolux 600 AirFry LKR64022AX
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 73 l |
| Šířka: | 60 cm |
Zásuvkový minibar s plnými dveřmi
Tefcold TD 50 A
Doprava zdarma
skladem
12 338 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 42 cm |
| Celkový objem: | 45 l |
Stolní myčka nádobí
Electrolux ESF2400OK
Doprava zdarma
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 61 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 6 |
Kombinovaná chladnička
Severin DT 8762
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 143.4 cm |
Kombinovaná chladnička
Gorenje N61EA2XL4
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 185 cm |
Šuplíkový mrazák
Gorenje FN 619EEW5
Doprava zdarma
skladem
13 065 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 280 l |
Mrazicí skříň plné dveře
Tefcold GUF 70
Doprava zdarma
skladem
35 393 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 528 l |
Myčka nádobí
Gorenje GS642D90W
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 83 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Kombinovaná chladnička
Gorenje NRR9185ESXL1
Doprava zdarma
skladem
21 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Výška: | 178.6 cm |
Myčka nádobí
Gorenje GS541C10X
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 72 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 555 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
