BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Hama Xavax 111377 vlněné koule do sučičky 3 ks |
skladem
|
312 Kč | |
| 2 |
|
ECG MTD 2072 SE |
skladem
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
LG MH6535GIS černá |
skladem
|
3 310 Kč |
Celkem 1023 produktů
Mikrovlnná trouba s grilem
Girmi FM2100, Retro
Doprava zdarma
skladem
2 708 Kč
| Výkon grilu: | 800 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Jednodvéřová lednice
Severin RKS 8833 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
7 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.301 kWh |
| Výška: | 87.5 cm |
Sklokeramický sporák
Gorenje GECS5C60WPA
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 60 cm |
Myčka nádobí
Whirlpool WSFO 3O23 PF X
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 290 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 76 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFL 6238 W EE
Doprava zdarma
Záruka 10 let
Záruka 10 let
skladem
8 562 Kč
| Energetická třída: | D |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Pultový mrazák
Whirlpool WHM22113 3
Doprava zdarma
skladem
11 111 Kč
| Celkový objem: | 219 l |
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 118 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 5242 CW
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 62 l |
| Šířka: | 50 cm |
Skokeramický sporák
Mora C 5245 DS
Doprava zdarma
skladem
9 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Horkovzdušná trouba
G3Ferrari G10154, Rosto 54
Doprava zdarma
skladem
5 674 Kč
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 63 cm |
| Barva: | Nerezová |
Kombinovaná chladnička
Severin RKG 8933 CREAM RETRO
Doprava zdarma
skladem
10 999 Kč
| Energetická třída: | E |
Kombinovaný sporák
Candy CCGMEE9025PX/E + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
26 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 96 l |
| Šířka: | 89.8 cm |
Monoklimatická chladnička
Electrolux LXB1AE13W0
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 91 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Šuplíkový mrazák
AEG ATB48E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool WRBSS 6249 W EU
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Šuplíkový mrazák
ECG EFRT 11851 NXE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Nerezová |
| Celkový objem: | 273 l |
Mikrovlnná trouba s grilem
Severin TO 2073
Doprava zdarma
skladem
5 899 Kč
| Výkon mikrovln: | 2 200 W |
| Celkový objem: | 60 l |
| Barva: | Černá |
Koncentrát do pračky
Meliconi 621032, ECO parfém fresh musk, do praček a sušiček, až 35 cyklů, 250 ml, Made in Italy
skladem
199 Kč
| Typ: | Parfémovaná voda |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
