BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Candy WSK1110 U |
ihned k expedici
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
Candy CDPH 2D947X |
ihned k expedici
|
6 852 Kč | |
| 3 |
|
Mora E 2250 AW |
skladem
|
7 490 Kč |
Celkem 1023 produktů
Sklokeramický sporák
Mora C 8668 BW6
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 71 l |
| Šířka: | 60 cm |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 400 C
Doprava zdarma
skladem
53 361 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 195 cm |
| Celkový objem: | 248 l |
Mrazicí skříň prosklené dveře
Tefcold UFFS371GCP
Doprava zdarma
skladem
33 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 300 l |
Kombinovaný sporák
Mora K 2255 AS
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBV22NCCEP
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 203 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
