BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Mora C 2245 AW |
skladem
|
7 990 Kč | |
| 2 |
|
Severin RKG 8985, retro |
skladem
|
13 999 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold CEV 425-I black |
skladem
|
18 698 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl
Tefcold UD2-3-P
Doprava zdarma
skladem
59 220 Kč
| Energetická třída: | G |
Vinotéka
Guzzanti GZ 49B
Doprava zdarma
skladem
13 489 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Mrazicí / Chladicí ostrov
Tefcold SFI185B HC-CF VS
Doprava zdarma
skladem
68 618 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 83.2 cm |
| Celkový objem: | 786 l |
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold BC85 w/Fan
Doprava zdarma
skladem
10 803 Kč
| Energetická třída: | C |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BK 850
Doprava zdarma
skladem
48 646 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Mrazicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BF 850
Doprava zdarma
skladem
52 708 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí skříň jednodveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FSC 1450
Doprava zdarma
skladem
23 054 Kč
| Energetická třída: | F |
| Šířka: | 68 cm |
Jednodveřová vinotéka
Tefcold TFW 160S
Doprava zdarma
skladem
20 103 Kč
| Energetická třída: | A |
| Výška: | 82 cm |
Sušička prádla
Candy ROE H9A2TCERX-S
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 61.1 cm |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AS
Doprava zdarma
skladem
8 779 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Myčka nádobí
AEG FFB73747PM
Doprava zdarma
skladem
21 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Myčka nádobí
Electrolux ESS43210SW
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 11430 WE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 160 l |
Kombinovaná chladnička
AEG 8000 Cooling 360 RCB736E7MX
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Myčka nádobí
Electrolux ESA47310SW
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 84 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 13 |
Pultová mraznička posuvné oblé víko
Elcold Focus 73 GREY/1
Doprava zdarma
skladem
19 873 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 113 l |
Americká chladnička
Gorenje NRR9185EAXL
Doprava zdarma
skladem
14 717 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 178.6 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vinotéka
Guzzanti GZ 1535
Doprava zdarma
skladem
6 013 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 63.5 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
