BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
Gorenje R492PW |
skladem
|
5 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool TDLR 6240S EU/N |
skladem
|
8 467 Kč | |
| 3 |
|
Mora C 5245 BW |
skladem
|
8 990 Kč |
Celkem 1023 produktů
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl s jednou zásuvkou
Tefcold UD1-3-P
Doprava zdarma
skladem
41 349 Kč
| Energetická třída: | G |
Kombinovaný mrazicí / chladicí ostrov
Tefcold Twin 220-A-CF
Doprava zdarma
skladem
137 802 Kč
| Energetická třída: | G |
Chladicí skříň dvoudveřová prosklená s křídlovými dveřmi
Tefcold FSC 1200 H
Doprava zdarma
skladem
49 920 Kč
| Energetická třída: | F |
Kombinovaný sporák
Mora K 7655 CW
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRS 7252BS EU
Doprava zdarma
skladem
11 752 Kč
| Energetická třída: | B |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Mrazicí / Chladicí ostrov
Tefcold SFI185B HC-CF VS
Doprava zdarma
skladem
68 618 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 83.2 cm |
| Celkový objem: | 786 l |
Dvoudveřová chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold GUC 140
Doprava zdarma
skladem
48 526 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 200 cm |
| Barva: | Nerezová |
Pračka s horním plněním
Whirlpool TDLRBX 6252BS EU
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Maximální otáčky: | 1200 |
| Náplň: | 6 kg |
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Sklokeramický sporák
Mora C 2245 AS
Doprava zdarma
skladem
8 779 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 74 l |
| Šířka: | 50 cm |
Myčka nádobí
Electrolux ESS64321SX
Doprava zdarma
skladem
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 10 |
Kombinovaná chladnička
AEG 8000 Cooling 360 RCB736E7MX
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Myčka nádobí
Electrolux 600 SatelliteClean ESS47420SX
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 74 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 13 |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 701/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
35 883 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 555 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 701/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
35 883 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 555 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 601/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
30 830 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 420 l |
Pultová mraznička posuvné oblé víko
Elcold Focus 73 GREY/1
Doprava zdarma
skladem
19 873 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 85 cm |
| Celkový objem: | 113 l |
Sušička prádla
Samsung DV80CGC0B0AELE
Doprava zdarma
skladem
14 744 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 8 kg |
| Hloubka: | 60 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BSW
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
