BÍLÉ ZBOŽÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii BÍLÉ ZBOŽÍ
| 1 |
|
ECG MTM 2070 W |
skladem
|
1 590 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje NRK6182PS4 |
skladem
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Samsung RB34C600ESA/EF |
skladem
|
10 490 Kč |
Celkem 1056 produktů
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Pračka se sušičkou
Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU
Doprava zdarma
skladem
15 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Náplň: | 10 kg |
| Hloubka: | 60.5 cm |
Kombinovaná chladnička
ECG ERB 21711 XE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 170 cm |
Chladicí vitrína obslužná ventilovaná
Juka Hawana W 375/115
Doprava zdarma
skladem
220 272 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 125 cm |
| Celkový objem: | L |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I 2 LED
Doprava zdarma
skladem
18 067 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí vitrína cukrářská
Tefcold LPD 1503 F Black
Doprava zdarma
skladem
71 123 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 135 cm |
| Celkový objem: | 400 l |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Hlubokomrazicí pultová mraznička s plným víkem pro použití v laboratořích a zdravotnictví
Tefcold SE30-45
Doprava zdarma
skladem
21 638 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 94.5 cm |
| Celkový objem: | 323 l |
Myčka nádobí
AEG FFB73747PM
Doprava zdarma
skladem
21 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Myčka nádobí
Electrolux ESM89400SX
Doprava zdarma
skladem
19 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 75 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 14 |
Kombinovaná chladnička
AEG 8000 Cooling 360 RCB736E7MX
Doprava zdarma
skladem
22 490 Kč
| Energetická třída: | C |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 601/2 Grey Edge
Doprava zdarma
skladem
30 830 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 420 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 Red Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Pultová mraznička prosklené rovné víko
Byfal ARO 301/2 White Edge
Doprava zdarma
skladem
23 076 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 87.5 cm |
| Celkový objem: | 212 l |
Vinotéka
Guzzanti GZ 1535
Doprava zdarma
skladem
6 013 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 63.5 cm |
Sušička prádla
Whirlpool C WD 94M WBS CZ
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BSW
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 203 cm |
Kombinovaná chladnička
LG GBBS322BPY
Doprava zdarma
skladem
18 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 203 cm |
Bílé zboží představuje základní a nepostradatelnou výbavu každé domácnosti.
Ať již hledáte ledničku, mrazničku, myčku nádobí, mikrovlnnou troubu, sporák, vinotéku a vitrínu, pračku a sušičku prádla, ohřívač vody nebo některý jiný domácí spotřebič, v našem sortimentu značek AEG, Candy, Hoover, Mora, Whirpool, Beko, Electrolux, Gorenje, Hisense, Indesit a mnoha dalších si jistě vyberete.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište