ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Premium (8872165) nůžky roubovací, 215mm, pro průměry větví 5-12mm, nylonová rukojeť |
skladem
|
324 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (745107) 5ks náhradních břitů, tlačítko pro výměnu břitu |
ihned k expedici
|
202 Kč | |
| 3 |
|
Fieldmann FZR 9029-B, nůž pro FZR 5114-B/5124-B |
ihned k expedici
|
309 Kč |
Celkem 3498 produktů
Plachta
Extol Craft (16130) nepromokavá středně silná 100g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Zahradní židle
ProGarden KO-X60000190 skládací zelená
skladem
675 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-X16000010 Zahradní nábytek stůl + 2 židle PROGARDEN sada 3 ks
skladem
3 676 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Kov |
Plachta
ProGarden KO-C22200030 4x6 metrů modrá
skladem
379 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 600 cm |
Zahradní křeslo
Keter IOWA antracit+šedá pod.
skladem
1 637 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní stůl
Keter Harmony bílý / světle šedý
skladem
4 049 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní křeslo
Keter California Cappuccino 2ks
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000040 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát šedá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Plastová židle
Keter Samanna grafitová
skladem
801 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000030 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát bílá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní pohovka
Keter Elements 3sedačková pohovka grafitová
Doprava zdarma
skladem
7 520 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost (kg): | 3 místný |
Zahradní lavice
Keter Patio Bench bílá
skladem
3 730 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Nosnost (kg): | 220 |
Zahradní stůl
Redcliffs KO-CM5000010 Zahradní skládací stůl 180 x 70 x 74 cm
skladem
1 995 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Keter Porto 160 walnut black steel
skladem
4 384 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní křeslo
Keter Noa cup cappuccino, kovové nohy, 2 ks
skladem
2 746 Kč
| Barva: | Černá, béžová |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní nábytek
Keter Harmony set stůl + 4 židle bílý /světle šedý
Doprava zdarma
skladem
9 190 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Plast |
Zahradní stůl
Autronic 150x89cm, kov, polywood, béžová, AZT-S1215 CRM
skladem CEN
4 941 Kč
| Materiál: | Polywood |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
