ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Hawaj 38 l, černo-stříbrná (vč. teploměru) |
ihned k expedici
|
3 499 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8877202) 400/135mm |
ihned k expedici
|
469 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (9269) HEAVY DUTY, 210mm, teflonový povrch |
skladem
|
116 Kč |
Celkem 3498 produktů
Plachta
Extol Craft (16128) nepromokavá středně silná 100g/m2, 6x10m, PE
skladem
1 389 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Plachta
Extol Craft (16130) nepromokavá středně silná 100g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Zahradní židle
ProGarden KO-X60000180 skládací krémová
skladem
999 Kč
| Barva: | Krémová, černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Zahradní židle |
Zahradní židle
ProGarden KO-X60000170 skládací zelená
skladem
999 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní židle |
Náhradní korba ke kolečku
Extol Premium 8891590C korba náhradní, kovová, 80l
skladem
1 490 Kč
| Typ: | Náhradní korba |
Zahradní stůl
Rojaplast Lisa cappuccino
skladem
802 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Keter Cool Bar krémový/hnědý
skladem
1 997 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-VM2000040 Sada dřevěného nábytku 3 ks akát šedá
Doprava zdarma
skladem
5 199 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Dřevo |
Zahradní židle
Halmar K335 rattan přírodní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 235 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní židle
Halmar K336 rattan přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | Ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní stůl
Halmar MOSLER stůl zahradní šedá
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, sklo |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Zahradní stůl
Halmar BOSCO obdelník černá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Dětské zahradní křeslo |
Zahradní stůl
Halmar FIERRO hnědá černá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní nábytek
Keter Harmony set stůl + 4 židle bílý / cappuccino
Doprava zdarma
skladem
8 190 Kč
| Barva: | Cappuccino, bílá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Plast |
Zahradní nábytek
Keter Harmony set stůl + 4 židle bílý /světle šedý
Doprava zdarma
skladem
9 190 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Počet kusů v setu: | 5 |
| Materiál: | Plast |
Zahradní stůl
Autronic 190x90cm, hliník, polywood, šedá, AZT-W1408 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Materiál: | Polywood |
Zahradní stůl
Autronic 150x89cm, kov, polywood, béžová, AZT-S1215 CRM
skladem CEN
4 941 Kč
| Materiál: | Polywood |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
