ZAHRADA a HOBBY
Nejprodávanější produkty v kategorii ZAHRADA a HOBBY
| 1 |
|
Extol Craft (974100) s nádobkou, celková délka 31/50cm |
skladem
|
132 Kč | |
| 2 |
|
Marimex Tampa 3, 66x0, 91m RATAN |
skladem
|
2 468 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (970198) 20ks, O 23/12mm |
skladem
|
45 Kč |
Celkem 3498 produktů
Plachta
Extol Craft (16129) nepromokavá středně silná 100g/m2, 8x12m, PE
skladem
1 664 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1200 cm |
| Délka: | 800 cm |
Vysokotlaký čistič
Total TGT11316 čistič vysokotlaký, 1400W
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
2 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Maximální tlak: | 130 bar |
Zahradní nábytek
ProGarden KO-X81100210 skládací sada stůl + 2 židle
skladem
3 339 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet kusů v setu: | 3 |
| Materiál: | Kov |
Zahradní stůl
Allibert 193305 MELODY
skladem
3 260 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Keter Lima cappuccino
skladem
3 812 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Keter Harmony bílý / cappuccino
skladem
4 560 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní pohovka
Keter California třísedadlová pohovka Cappuccino
Doprava zdarma
skladem
8 711 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní pohovka |
Zahradní křeslo
Keter Elodie grafitové 2 ks
skladem
3 680 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Ponorné čerpadlo
NAC VPE28-L
skladem
1 071 Kč
| Příkon/výkon: | 280 W |
| Sací výška: | 500 cm |
| Max. dopravní výška: | 6800 cm |
Set zahradní lehátka a stolek
Halmar EMBOLO 2x lehátka + stolek
2 - 3 týdny
4 155 Kč
| Materiál: | Síťovina |
Zahradní nábytek
Halmar CONOR ( křeslo + zahradní židle 2x + konferenční stolek ), tmavě šedá / jasně šedá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Počet kusů v setu: | 4 |
| Materiál: | Síťovina |
Zahradní stůl
Halmar BOSCO stůl obdelník bílá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Zahradní židle
Halmar ZLATAN zahradní židle tmavě šedá / j.šedá (1p=1szt)
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov, textil |
| Typ: | Houpací křeslo |
Zahradní křeslo
Halmar RASMUS, jasně šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 923 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Umělý ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Zahradní stůl
Keter Porto 160 walnut black steel
skladem
4 384 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Kov, plast |
| Typ: | Zahradní stůl |
Zahradní stůl
Autronic Stůl zahradní 160x95x74, kov s umělým ratanem, deska polywood (AZ-F1407 NAT)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 751 Kč
| Materiál: | Polywood |
Zahradní židle
Autronic šedý umělý ratan, kov, stohovatelná. (AZC-S2118 GREY)
skladem CEN
1 290 Kč
| Materiál: | Polyratan |
Zahradní lehátko
Autronic 54x192x68cm, hliník, šedá, AZL-L1301 GREY
skladem CEN
4 390 Kč
| Materiál: | Hliník |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
