Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool GOWL 728/NB |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool W7 OS4 4S1 P |
ihned k expedici
|
14 999 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool WL S5360 BF/W |
ihned k expedici
|
12 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Sklokeramická varná deska
Whirlpool AKT 8130 LX
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Kombinovaná chladnička
Whirlpool WHK2 6614 X6E
Doprava zdarma
skladem
29 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Barva: | Inox |
| Výška: | 83.2 cm |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Indukční varná deska
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Šířka: | 86 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná kombinovaná chladnička
Whirlpool WHC20 T593 P
Doprava zdarma
skladem
26 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 177 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Pračka s plněním plněním
Whirlpool FFB 8469 BV EE
Doprava zdarma
skladem
11 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFD 8648 BV EE
Doprava zdarma
skladem
12 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1600 |
Pračka s předním plněním
Whirlpool WRBSS 6249 W EU
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 6 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Odsavač par pro zabudování do pracovní desky
Whirlpool WDO 93F B K
Doprava zdarma
skladem
36 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 86 cm |
| Výkon odsávání: | 500 m3/h |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 201 W
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
| Průměr talíře: | 24.5 cm |
Vestavná monoklimatická chladnička
Whirlpool WHSD18A011B2
Doprava zdarma
skladem
21 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.25 kWh |
| Výška: | 177 cm |
Indukční varná deska
Whirlpool WL S8560 AL
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHCN 64 F LM X/1
Doprava zdarma
skladem
6 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Indukční varná deska
Whirlpool WF S4160 BF
Doprava zdarma
skladem
12 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Samostatná vestavná trouba
Whirlpool OMK38HU0X
Doprava zdarma
skladem
7 790 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 71 l |
| Barva: | Nerezová |
Indukční varná deska
Whirlpool WL B1160 BF + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
10 490 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Whirlpool GOFL 629/S
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Barva: | Champagne |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Pračka s předním plněním
Whirlpool FFS 7269 B EE
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Náplň: | 7 kg |
| Maximální otáčky: | 1200 |
Sušička prádla
Whirlpool WP C9 WBS EE
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 68 cm |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Sušička prádla
Whirlpool C WD 94M WBS CZ
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Náplň: | 9 kg |
| Hloubka: | 67.5 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
