Výpis produktů výrobce Whirlpool
Nejprodávanější produkty v kategorii Whirlpool
| 1 |
|
Whirlpool WBC 3C34 PF X |
ihned k expedici
|
12 490 Kč | |
| 2 |
|
Whirlpool WSIC 3M27 C |
ihned k expedici
|
9 990 Kč | |
| 3 |
|
Whirlpool AKT 8090 NE |
ihned k expedici
|
6 990 Kč |
Celkem 197 produktů
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLK
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Černá |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 SB + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
Klasický odsavač par
Whirlpool WCN 65 FLX
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 201 W
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
| Průměr talíře: | 24.5 cm |
Vestavný odsavač par
Whirlpool WCT 64 FLY X
ihned k expedici
3 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 NB
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 IX
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 749/1 WH
ihned k expedici
3 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Plynová varná deska
Whirlpool GMF 6410/IX
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 102 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 750 G SD
skladem
4 290 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Mikrovlnná trouba
Whirlpool MWP 252 SB
Doprava zdarma
skladem
4 990 Kč
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
| Barva: | Černá |
Sklokeramická varná deska
Whirlpool WRD 6030 B
ihned k expedici
4 990 Kč
| Šířka: | 30 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
Plynová varná deska
Whirlpool TGML 660 NB
Doprava zdarma
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Antracitová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHCN 64 F LM X/1
Doprava zdarma
skladem
6 290 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Šuplíkový mrazák
Whirlpool W55Z1 112W
Doprava zdarma
skladem
6 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 95 l |
Komínový odsavač par
Whirlpool WHVP 65F LM K
Doprava zdarma
skladem
6 790 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 375 m3/h |
Sklokeramická varná deska
Whirlpool AKT 8090 NE
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Šířka: | 58 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
