Výpis produktů výrobce Tefcold
Nejprodávanější produkty v kategorii Tefcold
| 1 |
|
Tefcold GC73 |
skladem
|
30 307 Kč | |
| 2 |
|
Tefcold UF 400 S |
skladem
|
24 797 Kč | |
| 3 |
|
Tefcold FS 1380-I |
skladem
|
18 818 Kč |
Celkem 360 produktů
Pultová mraznička s plným víkem
Tefcold FR 505-I
Doprava zdarma
skladem
17 272 Kč
| Energetická třída: | F |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold SCU 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 131.5 cm |
| Celkový objem: | 227 l |
Chladicí jednodveřová skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1220
Doprava zdarma
skladem
17 315 Kč
| Energetická třída: | E |
Chladící skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425-I
Doprava zdarma
skladem
17 881 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 184 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold SD 1280-I
Doprava zdarma
skladem
17 979 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výška: | 163.5 cm |
| Celkový objem: | 260 l |
Chladicí skříň jednodveřová s plnými dveřmi
Tefcold SD 1380
Doprava zdarma
skladem
18 045 Kč
| Energetická třída: | D |
Chladicí skříň s prosklenými dveřmi
Tefcold CEV 425 CP-I 2 LED
Doprava zdarma
skladem
18 067 Kč
| Energetická třída: | E |
| Výška: | 198 cm |
| Celkový objem: | 347 l |
Pultová chladicí vitrína, přední oblé sklo
Tefcold LCT 750 CP
Doprava zdarma
skladem
18 230 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 67 cm |
| Celkový objem: | 100 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
